Haber
Konyaspor Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürdü
![](https://derbent-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/konyaspor-yeni-sezon-hazirliklarini-surdurdu-hdpYJaX6.webp)
Konyaspor yeni dönem hazırlıklarına öğle saatlerinde taktik antrenmanla devam etti.
Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör Aleksandar Stanojevic yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, ısınma çalışmaları ve top çalışmasıyla başladı. Ardından 3’e 3 oyunlar ve pas oyunlarıyla devam eden antrenmanda oyuncular kümeler halinde defans-hücum düzenlemeleri üzerinde çalıştı. Antrenman taktik çalışma ve koşu ile sona erdi.
Yeşil beyazlılar hazırlıklarına yarın yapacakları antrenmanla devam edecek. – KONYA