Ekonomi

Arzu Ünay, L’Oréal Türkiye Ülke Operasyonları Direktörü Olarak Atandı

Önde gelen Tekno-Güzellik şirketlerinden biri olan L’Oréal Türkiye, en üst seviyeye atandı. Dilek Ünay, 29 Mayıs 2023 prestiji ile Ülke Operasyonları Müdürü rolünü üstlendi.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Dilek Ünay, mesleki yolculuğuna 2004 yılında global bir şirkette Tedarik Zinciri Talep Planlama Uzmanı olarak başlamış ve kariyerine 17 yıl boyunca birçok farklı çok uluslu şirketin tedarik zinciri departmanında çeşitli görevler alarak devam etmiştir. şirketler. Ünay bu süreçte fabrikada kategori planlama, müşteri hizmetleri, müşteri lojistiği ve tedarik zinciri gibi farklı alanlarda çeşitli roller üstlenerek operasyonlarda uçtan uca deneyim kazanmış ve bu misyonlar kapsamında birden fazla gruba liderlik etmiştir. , organizasyonel dönüşüm ve coğrafi genişleme projelerini hayata geçirdi. Son olarak Tedarik Zinciri Platformu Dijital Dönüşüm Departmanı’nın başına geçti.

Operasyon Departmanı ile ilgili farklı alanlarda deneyim sahibi, yönetsel becerileri, yenilikçi yaklaşımı, çalışma tutkusu ve pozitif tavrı olan Ünay, L’Oréal Türkiye operasyonlarının dönüşüm gündeminin her aşamasına maliyetli katkılar sağlayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bozkurthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu